Drukarka do kawy

W Craicford Events jako jedni z pierwszych firm w branży w Polsce posiadamy rewelacyjny wynalazek: drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Nie martw się o to, że kawa nie będzie smakowała – wręcz przeciwnie, ponieważ za atrament służą barwniki spożywcze, które nie zmieniają smaku kawy. To sprawi, że pozornie zwykły kubek kawy stanie się czymś niezapomnianym, celnym komunikatem lub wspaniałym przeżyciem. Chcesz tego spróbować?

To innowacyjne i oryginalne rozwiązanie promocyjne oraz unikalne w branży podejście do kawy, które pozwala wyrazić emocje poprzez ciekawą ikonę, selfie, logotyp firmy czy błyskotliwy komentarz, a klienci z pewnością zapamiętają Twoją imprezę.

Tylko pomyśl… Barista na wesele z zespołu Craicford Events namaluje na kawie gości motyw ślubny. Na targach osoby odwiedzające Twoje stanowisko będą cieszyć się kubkiem aromatycznej kawy z logo Twojej firmy. Zwyczajny piknik firmowy urozmaici ciekawy rysunek na napoju, nawiązujący do okazji spotkania lub tego, co wybiorą Twoi goście. Możliwości są nieskończone, a zabawa niezapomniana. Napij się z nami dobrej kawy.

Wszystkie nasze mobilne kawiarnie

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres, porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

WIĘCEJ

Rower kawowy

Wykończony drewnem, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zadbaliśmy by dopracowany w nim został nawet najmniejszy detal.

WIĘCEJ

Coffe truck VW

WIĘCEJ

Coffe truck Citroen

WIĘCEJ

Kawy alternatywnie

Prezentujemy różne sposoby jej parzenia, uczymy w jaki sposób poprawnie parzyć kawę w domowych warunkach.

WIĘCEJ

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy.

WIĘCEJ

Szkolenia

WIĘCEJ