Najpopularniejszą opcją jest foto namiot

Fotobudka na wesele a w szczególności we Wrocławiu to atrakcja, która w błyskawicznym tempie zyskuje wielu zwolenników. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta. W zestawie do urządzenia przywozimy akcesoria do przebierania, a także elegancki, podświetlany namiot. To, ze goście nie są narażeni na zbędnych obserwatorów sprawia, ze dużo chętniej z niej korzystają.

 

Lustro / selfie mirror

Absolutna nowość! Fotobudka Selfie Mirror wyprzedza dotychczasową fotobudkę i przenosi użytkownika w nowoczesny wymiar wspaniałej zabawy. Animacje oraz wskazówki głosowe nakręcają do coraz ciekawszych zdjęć. Lustro działa na zasadzie ekranu dotykowego co daje możliwość podpisu zdjęcia, co jest totalnym przeskokiem nad klasyczną fotobudką.  Goście mają możliwość wyrażenia swoich myśli przez podpis, który następnie zostanie wydrukowany przez Selfie Mirror!

Photobus

Jedyny w swoim rodzaju odrestaurowany VW T2 „ogórek” z 1979 roku, w którym pakę przerobiliśmy na fotobudkę. Wsiadając do tyłu auta przez stylową makramę, możecie przenieść się w czasie o kilka dekad i cyknąć parę zabawnych fotek, bez obawy że ktoś Was będzie podglądał. „Ogórek” to nie tylko fotobudka, ale również świetna atrakcja dla pasjonatów motoryzacji. Zdjęcia z zabytkowym samochodem w tle będą super pamiątką na całe życie. Kultowy volkswagen zrobi furorę na każdej imprezie!

Sprawdź naszą ofertę weselną / barman na wesele / fotobudka na wesele – KLIK