Niezwykle aktywny kwiecień. Mieliśmy okazję obsługiwać imprezę w ZAMEK TOPACZ z AMARANTE WEDDING

Craicford Zamek Topacz barmani

Zamek Topacz Resort & Art SPA

to wyjątkowe miejsce z niezwykle bogatą, XIV-wieczną historią. To połączenie zamkowego klimatu z nowoczesnym luksusem i komfortem dedykowanym najbardziej wymagającym Gościom.

W jego zabytkowych wnętrzach odnajdą Państwo jedyne w swoim rodzaju ART SPA. Miejsce, gdzie sztuka ma wiele imion. To w jej otoczeniu odbywają się wszystkie zabiegi, pielęgnujące sferę ciała i ducha, zabiegi idealnie dopasowywane do potrzeb Gości.
Po relaksującym pobycie w Art SPA zapraszamy do jednej z naszych trzech restauracji.

Restauracja Spichlerz to miejsce, w którym tradycja w idealnych proporcjach łączy się z nowoczesnością. Jej koncepcja, przyjęta przez młodego, ale niezwykle utalentowanego Szefa Kuchni, polega na interpretowaniu na nowo polskich smaków.

Pasja i doświadczenie to najważniejsze atuty Szefa Kuchni Restauracji w Zamku Topacz. Stworzył on miejsce, w którym niezwykle istotny jest szacunek do produktu, świeżość i wykwintność, nie zapominając jednocześnie, że czasem to prostota decyduje o wyjątkowości potrawy.

Restauracja Brasserie w Zamku Topacz powstała z myślą o wszystkich naszych Gościach, którzy chcą zjeść szybki lunch lub niezobowiązującą kolację w swobodnym otoczeniu. Brasserie to typ francuskiego lokalu, w którym panuje nieco luźniejsza, kawiarniana atmosfera. Przyjazny, rodzinny klimat, szybka obsługa i różnorodne menu to nasze główne wyróżniki.

Jak do nas trafić? Zamek Topacz położony jest jedynie 20 minut od centrum Wrocławia i międzynarodowego lotniska Copernicus, 2 km od autostrady A4 i obwodnicy miasta, w miejscowości Ślęza. Zamek Topacz Resort & ART SPA to wyjątkowe miejsce z niezwykle bogatą, XIV-wieczną historią oraz nutką nowoczesności w tle.

Amarante Weddings

Jesteśmy konsultantkami ślubnymi i kochamy swoją pracę. Naszą MISJĄ jest tworzenie nowej, wysokiej jakości na rynku ślubnym. Chcemy, by każda nasza realizacja była spełnieniem Waszych marzeń i wkładamy w to całe serce. Jesteśmy osobami wymagającymi i same lubimy wysoki standard, dlatego też dbamy o każdy detal i stale śledzimy zagraniczne trendy. Jesteśmy dyplomowanymi konsultantkami ślubnymi, a także od niedawna stylistkami.