Autko kawowe

Wyróżnia się nie tylko stylistyką retro i pięknym, czerwonym kolorem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Jest to jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni – autko kawowe Craicford Events – nie da się przejść obok niego obojętnie, bo aromat parzonej w nim kawy ma fantastyczną moc przyciągania.

To jedna z naszych atrakcji, która sprawdza się na różnego rodzaju imprezach. Przetestowaliśmy je w plenerze w różnych warunkach atmosferycznych i zawsze staje na wysokości zadania, również dzięki profesjonalnej obsłudze. Nasi bariści na pikniki, wesela, targi potrafią wyczarować w tym autku kawowym przepyszny aromat, smak i coś, czego nie dałoby się osiągnąć bez pasji i wielu lat doświadczenia – niezapomniane chwile, spędzone wspólnie przy kubku najlepszej kawy.

Twoi goście na pewno docenią również możliwość poznania tajemnicy doskonałego parzenia kawy oraz umiejętności malowania mlekiem na kawie – latte art.

Wybierz jedną z naszych mobilnych kawiarni na Twoją imprezę.

Wszystkie nasze mobilne kawiarnie

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres, porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

Rower kawowy

Wykończony drewnem, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zadbaliśmy by dopracowany w nim został nawet najmniejszy detal.

Coffe truck VW

Coffe truck Citroen

Kawy alternatywnie

Prezentujemy różne sposoby jej parzenia, uczymy w jaki sposób poprawnie parzyć kawę w domowych warunkach.

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy.

Szkolenia