Kawy alternatywnie

Parzenie dobrej kawy to nasza pasja, nie tylko praca. Kawa to nasza specjalność, miłość i coś, czym chcemy się dzielić. Na Twoją prośbę poprowadzimy warsztaty i pokazy z alternatywnych metod parzenia kawy.

Chcesz wiedzieć dlaczego czasem kawa smakuje jak napój bogów, a innym razem, jakby ją zamieciono spod szafki na strychu? Zastanawiasz się nad tym, czemu jedna kawa potrafi pobudzić Cię do działania, a inna niezdrowo wychłodzi organizm?

W Craicford Events znamy odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące parzenia dobrej kawy. Możemy zdradzić kilka tajemnic, które poznaliśmy w trakcie wielu lat pracy w tej branży. Jesteśmy zespołem młodych profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się wiedzą. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz.

Spotkanie z baristami Craicford Events to idealna okazja, by pokazać, jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą. Warto uzmysłowić sobie, jak dużo zależy od wyboru ziaren. Zaprezentujemy różne sposoby jej parzenia, nauczymy w jaki sposób poprawnie parzyć kawę w domowych warunkach.

Wszystkie nasze mobilne kawiarnie

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres, porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

WIĘCEJ

Rower kawowy

Wykończony drewnem, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zadbaliśmy by dopracowany w nim został nawet najmniejszy detal.

WIĘCEJ

Coffe truck VW

WIĘCEJ

Coffe truck Citroen

WIĘCEJ

Kawy alternatywnie

Prezentujemy różne sposoby jej parzenia, uczymy w jaki sposób poprawnie parzyć kawę w domowych warunkach.

WIĘCEJ

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy.

WIĘCEJ

Szkolenia

WIĘCEJ