Kawy alternatywnie

Parzenie dobrej kawy to nasza pasja, nie tylko praca. Kawa to nasza specjalność, miłość i coś, czym chcemy się dzielić. Na Twoją prośbę poprowadzimy warsztaty i pokazy z alternatywnych metod parzenia kawy.

Chcesz wiedzieć dlaczego czasem kawa smakuje jak napój bogów, a innym razem, jakby ją zamieciono spod szafki na strychu? Zastanawiasz się nad tym, czemu jedna kawa potrafi pobudzić Cię do działania, a inna niezdrowo wychłodzi organizm?

W Craicford Events znamy odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące parzenia dobrej kawy. Możemy zdradzić kilka tajemnic, które poznaliśmy w trakcie wielu lat pracy w tej branży. Jesteśmy zespołem młodych profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się wiedzą. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz.

Spotkanie z baristami Craicford Events to idealna okazja, by pokazać, jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą. Warto uzmysłowić sobie, jak dużo zależy od wyboru ziaren. Zaprezentujemy różne sposoby jej parzenia, nauczymy w jaki sposób poprawnie parzyć kawę w domowych warunkach.

Poznaj nasze mobilne kawiarnie

Nasze mobilne kawiarnie przyciągają uwagę nie tylko aromatem świeżo parzonej kawy, ale także swoim unikalnym wyglądem. Sprawdź nasz wyjątkowy rower kawowy, odrestaurowane klasyczne samochody kawowe czy stylizowanane modułowe bary kawowe.

Ofertę Craicford wyróżniają także niezapomniane atrakcje dodatkowe, takie jak: mobilne bary w zabytkowych autach, fotobudki w przyczepach kempingowych czy mobilne lodziarnie na pikniki.

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres,porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

Rower kawowy

Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie. Wykończony drewnem z wysokiej jakości materiałów.

Coffee truck T2

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Coffee truck Citroen

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Może być to logo firmy, zdjęcie lub napis.

Kawa alternatywnie

Kawa to nasza specjalność. To idealna okazja, by pokazać jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą, jak wiele zależy od wyboru ziaren.