Photobus

Lubimy klimat retro i vintage oraz to, że działając w duchu „zero waste” można z czegoś pozornie nieprzydatnego i starego zrobić coś, co będzie stanowiło kompletnie nową jakość i posłuży przez kolejne lata. Staramy się, aby nasi klienci mogli skorzystać z atrakcji wyjątkowych, unikatowych, niedostępnych gdzieś indziej.

Craicford Events prezentuje jedyny w swoim rodzaju odrestaurowany VW T2 „ogórek” z 1979 roku, w którym pakę przerobiliśmy na… fotobudkę. Wsiadając do tyłu auta przez stylową makramę, możecie przenieść się w czasie o kilka dekad i cyknąć kilka zabawnych fotek, bez obawy, że ktoś Was podejrzy i wyśmieje. Zaproś swoich gości na niezłą jazdę.

„Ogórek” to nie tylko photobus, ale również świetna atrakcja dla pasjonatów motoryzacji. Zdjęcia z zabytkowym samochodem w tle będą super pamiątką na całe życie. Kultowy volkswagen zrobi furorę na każdej imprezie!

Photobus VW T3

Jedyny w swoim rodzaju odrestaurowany VW T3

WIĘCEJ

Foto przyczepa

Fotoprzyczepka, która jeździ obowiązkowo w zestawie z fiatem 125p. Klasyczne połączenie rodem z PRL, przyczepka niewiadów n126 i duży fiat w nowej, odświeżonej wersji.

WIĘCEJ