Oferta szkoleniowa

Barmani i bariści Craicford Events zapewniają rewelacyjną obsługę i najwyższej jakości napoje, obsługując takie wydarzenia, jak wesela, imprezy firmowe, nieformalne spotkania, targi, pikniki i inne. Lata pracy za barem to w efekcie ogromna wiedza, której nie sposób zdobyć korzystając z artykułów czy filmów instruktażowych w Internecie. To bezpośredni kontakt z klientem biznesowym i indywidualnym, przy różnych okazjach. Nasi bariści na targi i barmani na wesela mieli do czynienia z takimi sytuacjami, na które nie wpadłby nawet najlepszy scenarzysta z Hollywood… Dlatego na każdy problem na imprezie mamy dobre rozwiązanie, reagujemy szybko, proponujemy sprawdzone receptury napojów i korzystamy z najlepszych produktów.

Wieloletnia praktyka oraz niezliczona ilość odbytych szkoleń, kursów i uzyskanych certyfikatów potwierdzających nasze bogate doświadczenie sprawiły, że pragniemy dzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami z innymi. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na rynku, prowadzimy szkolenia i kursy barmańskie oraz baristyczne na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Uczymy naszych kursantów jak przygotować koktajle z najwyższej półki, jak poprawnie zaparzyć espresso. Staramy się dobierać składniki wysokiej jakości, by jak najlepiej przygotować naszych podopiecznych do pracy. Nasi fachowcy to mentorzy dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę w tej branży.

Chcesz nas o cos zapytać? Potrzebujesz wskazówek? Zapraszamy!