Fotobudka / namiot

Wszystko, co fajne, ważne i uroczyste, warte jest zapamiętania. Craicford Events ma w ofercie kilka ciekawych sposobów na stworzenie własnej galerii zdjęć z imprezy, idealnej na wesela, spotkania nieformalne, pikniki firmowe, targi i inne.

Organizujesz imprezę z ciekawym motywem przewodnim lub po prostu z jakiejś ważnej okazji i chcesz, by Twoi goście mogli samodzielnie zdecydować o tym, jakie chcą mieć zdjęcia? Fotobudka Craicford Events zapewnia dyskrecję, profesjonalne ujęcia bez potrzeby zagłębiania się w techniczne szczegóły.

To atrakcja, która w błyskawicznym tempie zdobywa serca kolejnych uczestników imprez, współorganizowanych m.in. przez zespół Craicford Events. Zapewniamy, że obsługa sprzętu jest banalnie prosta! W zestawie do urządzenia przywozimy akcesoria i stroje do przebierania, a także elegancki, podświetlany namiot. Dzięki temu Twoi goście nie są narażeni na zbędnych obserwatorów, co sprawi, że dużo chętniej z niej skorzystają.

Zatrzymaj chwilę i zrób zdjęcie. Nie, nie swoim telefonem – tego użyj, by skontaktować się z nami…

Poznaj nasze fotobudki

Photobus VW T2

Wynajmij fotobudkę umieszczoną w odrestaurowanym Volkswagenie T2! To połączenie tradycyjnego designu z unikalną funkcjonalnością, które przeniesie twoich gości w czasie.

Photobus VW T3

Poznaj unikatową ofertę fotobudki umieszczonej w klasycznym samochodzie Volkswagen T3, nazywanym potocznie „ogórkiem”.

Photobus Ford Taunus

Jedyny w swoim rodzaju odrestaurowany Ford Transit Taunus, który zachwyca tradycyjnym designem i niepowtarzalnym stylem. Retro fotobudka zauroczy Twoich gości!

Foto namiot

Elegancki i podświetlany fotonamiot wraz z akcesoriami i strojami do przebrania to atrakcja, która w błyskawicznym tempie zdobywa serca kolejnych uczestników imprez!

Selfie mirror

Absolutna nowość, której nie może zabraknąć na Twojej imprezie! Oto lustro, które robi zdjęcia!

fotobudka 360

Fotobudka 360

Fotobudka 360 rozkręci i zakręci Twoją imprezą! Ta fotobudka uchwyci Wasze szaleństwo z wyjątkowej perspektywy.