Photobus VW T2

Wszystko, co fajne, ważne i uroczyste, warte jest zapamiętania. Craicford Events ma w ofercie kilka ciekawych sposobów na stworzenie własnej galerii zdjęć z imprezy, idealnej na wesela, spotkania nieformalne, pikniki firmowe, targi i inne.

Organizujesz imprezę z ciekawym motywem przewodnim lub po prostu z jakiejś ważnej okazji i chcesz, by Twoi goście mogli samodzielnie zdecydować o tym, jakie chcą mieć zdjęcia? Fotobudka Craicford Events zapewnia dyskrecję, profesjonalne ujęcia bez potrzeby zagłębiania się w techniczne szczegóły.

To atrakcja, która w błyskawicznym tempie zdobywa serca kolejnych uczestników imprez, współorganizowanych m.in. przez zespół Craicford Events. Zapewniamy, że obsługa sprzętu jest banalnie prosta! W zestawie do urządzenia przywozimy akcesoria i stroje do przebierania, a także elegancki, podświetlany namiot. Dzięki temu Twoi goście nie są narażeni na zbędnych obserwatorów, co sprawi, że dużo chętniej z niej skorzystają.

Zatrzymaj chwilę i zrób zdjęcie. Nie, nie swoim telefonem – tego użyj, by skontaktować się z nami…

Zobacz inne nasze fotobudki

Fotobudka / namiot

Goście chętnie z niej korzystają nienarażeni zbędnymi obserwatorami..

WIĘCEJ

Selfie mirror / Foto lustro

Lustro, które robi zdjęcia. Lustro ma 50cali, na których możemy pisać …

WIĘCEJ

Photobus VW T2

Jedyny w swoim rodzaju odrestaurowany VW T2 „ogórek” z 1979…

WIĘCEJ

Photobus VW T3

Jedyny w swoim rodzaju odrestaurowany VW T3

WIĘCEJ

Foto przyczepa

Fotoprzyczepka, która jeździ obowiązkowo w zestawie z fiatem 125p. Klasyczne połączenie rodem z PRL, przyczepka niewiadów n126 i duży fiat w nowej, odświeżonej wersji.

WIĘCEJ