Organizacja imprezy firmowej to prawdziwe wyzwanie,
a w Craicford Events lubimy trudne zadania.

Niezbędne jest perfekcyjne przygotowanie, precyzyjny plan, burza mózgów, odbycie wielu spotkań, wymiana dziesiątek maili oraz rozmów telefonicznych. To pracochłonne, bo trudno zadowolić wszystkich uczestników imprezy, od dyrektora generalnego, przez managerów średniego szczebla, po asystentów i stażystów. Pamiętaj – zależy nam na tym, aby na imprezie organizowanej przez Craicford Events wszyscy dobrze się bawili i opowiedzieli o tym całemu światu.

Drinki i koktajle to nasza specjalność

Spośród szerokiej gamy drinków wybraliśmy dla Was te najpopularniejsze.
Oferujemy pełną gamę drinków, zarówno koktajli klasycznych jak i naszych własnych kompozycji.

Nasze wyjątkowe usługi

Wyróżnia nas pakiet unikalnych atrakcji: mobilny bar, photo bus, selfie mirror, klimatyczny rower kawowy czy odrestaurowany Citroen – wyjątkowy cocktail bar. Nasza mobilna kawiarnia przyciąga uwagę nie tylko aromatem, także za sprawą atrakcyjnego wyglądu roweru kawowego, auta kawowego i baru kawowego. Więcej o tych konkretnych propozycjach przeczytasz na dole strony.

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres,porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

Rower kawowy

Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie. Wykończony drewnem z wysokiej jakości materiałów.

Mobilne bary modułowe

Nasze mobilne bary mają kilka frontów do wyboru, w zależności od klimatu imprezy, np.: tradycyjny, rustykalny, nowoczesny. Dostosujemy do klimatu wydarzenia.

Coffee truck T2

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Coffee truck Citroen

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Coctail truck Citroen

W pełni odrestaurowane cudo motoryzacji z 1964r. Dzięki modnemu i klasycznemu wyglądowi nasz Truck zachwyci każdego kto tylko na niego spojrzy.

Coctail truck VW

Kultowy już Volkswagen Transporter 2. Dzięki modnemu i klasycznemu wyglądowi nasz Truck zachwyci każdego kto tylko na niego spojrzy.

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Może być to logo firmy, zdjęcie lub napis.

Kawa alternatywnie

Kawa to nasza specjalność. To idealna okazja, by pokazać jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą, jak wiele zależy od wyboru ziaren.

Chcesz bliżej poznać usługę, która Cię internesuje?
Przejdź do działu usługi w menu

Potrzebujesz fotobudki? Nie ma sprawy!

fotobudka na wesele

Fotobudka

Selfie mirror na wesele

Selfie mirror

Photobus na wesele

Photobus T2

Photobus na wesele

Photobus T3

Photobus na wesele

Przyczepka

Poznaj nasze opcje dodatkowe

Piwny bar

Samoobsługowe stanowisko jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Regionalne piwo Bojan, które zaopatruje nas w nie pasteryzowane, nie filtrowane piwo.

Lemoniady

Lemoniada na wesele to idealne orzeźwienie na letnie upały. Oferujemy lemoniady przygotowywane z naturalnych składników. Nic lepiej nie gasi pragnienia

Shisha

Nowy wymiar dobrze znanej wodnej fajki. Tak przyrządzona shisha zachwyci nie tylko wyglądem ale również nowym nietuzinkowym smakiem podczas palenia.

Rekomendacje

Organizujesz imprezę firmową
i potrzebujesz czegoś wyjątkowego?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza i poznaj więcej szczegółów naszej oferty. Gwarantujemy szybki kontakt i bardzo atrakcyjne warunki.

    Poznaj nas i opowiedz nam,
    jaką imprezę chcesz zorganizować

    Dla zaoszczędzenia Twojego cennego czasu ulepszyliśmy system komunikacji w trakcie organizacji imprezy tak, by obie strony były zadowolone: Twoi goście i nasz zespół, bo praca z uśmiechem i pasją przynosi najlepsze efekty.

    Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Craicford Events? Ponieważ zapewniamy takie rozwiązania, których nie oferują inni w branży. Jesteśmy niezawodni, młodzi, pracujemy z entuzjazmem i do każdego zadania podchodzimy indywidualnie.