Profesjonalna obsługa barmańska

Organizacja imprezy firmowej to nie jest proste zadanie. Wiąże się z wieloma spotkaniami, wymianą dziesiątek maili oraz rozmów telefonicznych. Dla zaoszczędzenia czasu obu stron postanowiliśmy dopracować system komunikacji w trakcie organizacji imprezy tak, by obie strony były zadowolone. Decydując się na współpracę z nami możemy zagwarantować w pakiecie takie atrakcje jak mobilny BAR. Posiadamy także mobilną kawiarnię, która przyciąga uwagę nie tylko aromatem, także za sprawą atrakcyjnego wyglądu roweru kawowego, auta kawowego i baru kawowego.

Potrafimy namieszać!

Spośród szerokiej gamy drinków wybraliśmy dla Was te najpopularniejsze.
Oferujemy pełną gamę drinków, zarówno koktajli klasycznych jak i naszych własnych kompozycji.

Poznaj nasze mobilne kawiarnie

Rower kawowy

Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie. Wykończony drewnem z wysokiej jakości materiałów.

więcej

Autko kawowe

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

więcej

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres,porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

więcej

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Może być to logo firmy, zdjęcie lub napis. Za atrament służą barwniki spożywcze, które nie zmieniają smaku kawy.

więcej

Kawy alternatywnie

Kawa to nasza specjalność. Prowadzimy warsztaty i pokazy z alternatywnych metod parzenia. To idealna okazja, by pokazać jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą, jak wiele zależy od wyboru ziaren.

więcej

Potrzebna fotobudka? Nie ma sprawy!

Fotobudka

Obsługa sprzętu jest bardzo prosta. Dostarczamy akcesoria do przebierania, a także elegancki podświetlany namiot. Goście nie są narażeni na zbędnych obserwatorów.

więcej

Selfie mirror

Lustro, które robi zdjęcia. Lustro ma 50cali, na których możemy pisać. Fotobudka jest interaktywna, polski lektor na pewno rozbawi Waszych gości swoimi zabawnymi tekstami.

więcej

Photobus

Jedyny w swoim rodzaju odrestaurowany VW T2 „ogórek” z 1979 roku, w którym pakę przerobiliśmy na fotobudkę. „Ogórek” to również świetna atrakcja dla pasjonatów motoryzacji …

więcej

Poznaj nasze opcje dodatkowe

Piwny bar

Samoobsługowe stanowisko jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Regionalne piwo Bojan, które zaopatruje nas w nie pasteryzowane, nie filtrowane piwo.

więcej

Lemoniady

Lemoniada na wesele to idealne orzeźwienie na letnie upały. Oferujemy lemoniady przygotowywane z naturalnych składników. Nic lepiej nie gasi pragnienia

więcej

Cytroen HY

Szukasz nietuzinkowego cocktail baru? Z naszego citroena serwujemy jedzenie takie jak: lody, gofry, watę cukrową oraz orzeźwiające lemoniady.

więcej

Rekomendacje

Organizujesz imprezę firmową
i potrzebujesz czegoś wyjątkowego?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza i poznaj więcej szczegółów naszej oferty. Gwarantujemy szybki kontakt i bardzo atrakcyjne warunki.