Selfie mirror / Fotolustro

Potrzebujesz zapewnić gościom fantastyczną zabawę na swojej imprezie? Jeśli szukasz odrobiny finezji i uatrakcyjnienia tego wydarzenia, mamy w ofercie Craicford Events coś idealnego dla Twoich potrzeb.

Lustro, które robi zdjęcia! Ma wielkość 50 cali (cal to 2,5 cm, więc nasze fotolustro jest całkiem spore), na których można rysować zabawne motywy lub napisać coś dowcipnego lub innego, co pasuje do okazji lub nastroju Twoich gości. Uwaga – całość jest interaktywna, a polski lektor na pewno rozbawi Twoich gości błyskotliwymi, zabawnymi tekstami. Lustro wyposażone jest w elegancką ramę.

Absolutna nowość, której nie może zabraknąć na Twojej imprezie!

Poznaj nasze fotobudki

Photobus VW T2

Wynajmij fotobudkę umieszczoną w odrestaurowanym Volkswagenie T2! To połączenie tradycyjnego designu z unikalną funkcjonalnością, które przeniesie twoich gości w czasie.

Photobus VW T3

Poznaj unikatową ofertę fotobudki umieszczonej w klasycznym samochodzie Volkswagen T3, nazywanym potocznie „ogórkiem”.

Photobus Ford Taunus

Jedyny w swoim rodzaju odrestaurowany Ford Transit Taunus, który zachwyca tradycyjnym designem i niepowtarzalnym stylem. Retro fotobudka zauroczy Twoich gości!

Foto namiot

Elegancki i podświetlany fotonamiot wraz z akcesoriami i strojami do przebrania to atrakcja, która w błyskawicznym tempie zdobywa serca kolejnych uczestników imprez!

Selfie mirror

Absolutna nowość, której nie może zabraknąć na Twojej imprezie! Oto lustro, które robi zdjęcia!

fotobudka 360

Fotobudka 360

Fotobudka 360 rozkręci i zakręci Twoją imprezą! Ta fotobudka uchwyci Wasze szaleństwo z wyjątkowej perspektywy.