Coffee truck Citroen Hy

Najstarsze auto z naszego garażu. W pełni odrestaurowane cudo motoryzacji z 1964r. Dzięki modnemu i klasycznemu wyglądowi nasz Truck zachwyci każdego kto tylko na niego spojrzy. Posiadamy pakiety na każdy rodzaj wydarzenia, od małych imprez rodzinnych przez wesela po wielkie eventy. Działamy wszędzie tam gdzie nas potrzeba. Podjeżdżamy, otwieramy pakę i serwujemy aromatyczną kawę. Zajmiemy się wszystkim tak byś Ty mógł się dobrze bawić

Planujesz wesele? Ze względu na swój modny, niepowtarzalny wygląd, nasze ciężarówki świetnie sprawdzają się jako Cocktail Truck, Coffe Truck czy też serwując orzeźwiające Smothies oraz lemoniady. Wyobraź sobie, że Twoi goście podchodzą do jedynego w swoim rodzaju baru w stylu vintage i zamawiają to na co mają ochotę a przy okazji mogą pstryknąć zdjęcie, które będzie idealną pamiątką.

Masz prywatne wydarzenie lub imprezę na podwórku? Nasze AUTA mogą stać się Twoim Vintage Barem serwującym wino, piwo, drinki, kawę czy lemoniady. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, abyś mógł się dobrze bawić.

Planujesz imprezę firmową? Możemy być oznakowani Twoim logo na potrzeby promocji, próbkowania produktów lub imprez firmowych. Twoja marka będzie się wyróżniać, a to zapewni Ci wyjątkowy sposób promocji firmy lub produktu.

Poznaj nasze mobilne kawiarnie

Wyróżnia nas pakiet unikalnych atrakcji: mobilny bar, photo bus, selfie mirror, klimatyczny rower kawowy czy odrestaurowany Citroen – wyjątkowy cocktail bar. Nasza mobilna kawiarnia przyciąga uwagę nie tylko aromatem, także za sprawą atrakcyjnego wyglądu roweru kawowego, auta kawowego i baru kawowego. Więcej o tych konkretnych propozycjach przeczytasz na dole strony.

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres,porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

Rower kawowy

Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie. Wykończony drewnem z wysokiej jakości materiałów.

Coffee truck T2

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Coffee truck Citroen

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Może być to logo firmy, zdjęcie lub napis.

Kawa alternatywnie

Kawa to nasza specjalność. To idealna okazja, by pokazać jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą, jak wiele zależy od wyboru ziaren.