Samochód kawiarnia, czyli zabytkowy Coffee Truck Citroen HY

Nasz coffee truck Citroen HY to nie tylko samochód kawiarnia — to prawdziwa podróż w czasie. Citroen HY, produkowany w latach 1947-1981 jest ikoną motoryzacji z lat 60. i 70. To najstarsze auto z garażu Craicford – w pełni odrestaurowane cudo motoryzacji z 1964r.

Citroen HY był wyjątkowo wszechstronnym pojazdem, który mógł być przystosowany do różnych zastosowań — jako ambulans, mobilny warsztat, czy nawet jako pojazd do przewozu osób lub kawiarnia. Charakterystyczny wygląd Citroena HY, z zaokrąglonymi kształtami i dużymi przeszkleniami sprawiał, że model ten był łatwo rozpoznawalny na drogach. Jego stylowy design i nostalgiczny urok nadal przyciągają uwagę. Dzięki kultowemu statusowi i wieloletniej historii Citroen HY cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników motoryzacji i kolekcjonerów. Wiele zabytkowych egzemplarzy zostało odrestaurowanych i nadal jest używanych jako pojazdy użytkowe lub atrakcje na różnego rodzaju wydarzeniach. Doskonałym tego przykładem jest nasz Citroen HY, czyli samochód kawiarnia.

Mobilna kawiarnia samochód do wynajęcia

Wynajmując nasz coffee truck, zyskujesz nie tylko wyjątkowy styl i atmosferę, ale również doskonałą jakość kawy oraz obsługę profesjonalnych baristów. Ich doświadczenie i pasja do kawy zapewnią niezapomniane doznania smakowe dla Twoich gości. Nasi bariści tworzą małe dzieła sztuki — nie tylko pod względem smaku! Serwujemy kawę z latte art, czyli obrazami na powierzchni kawy. Posiadamy również innowacyjną drukarkę do kawy więc na przepysznej mlecznej piance może pojawić się co tylko zechcesz – choćby logo Twojej firmy. Co więcej, możemy serwować kawę w kubkach z personalizowanym nadrukiem, dlatego nasz Citroen HY idealnie sprawdzi się na przyjęciach firmowych i imprezach publicznych jako forma promocji marki. Wystarczy ustawić kilka leżaków wokół naszego Citroena i strefa chillout dla twoich gości gotowa!

Co serwuje kawiarnia na kółkach?

Coffee truck Citroen HY nie serwuje tylko kawy! Możemy przygotowywać orzeźwiające lemoniady, pyszne smothies czy gofry, dzięki czemu Twoja impreza będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Nie ma ograniczeń dla naszego coffee trucka! Kawiarnia na kółkach doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju wydarzeniach, od kameralnych spotkań rodzinnych po wielkie eventy firmowe. Coffe bus jest idealnym rozwiązaniem na pikniki, wesela, urodziny czy imprezy firmowe.

Strefa chillout z coffee busem

Strefa chillout powinna być miejscem, które zapewnia nie tylko doskonałą kawę, ale także atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i relaksowi. W takiej strefie można stworzyć przytulny kącik z wygodnymi leżakami, sofami, poduszkami oraz niskimi stolikami, gdzie goście mogą usiąść, porozmawiać i delektować się aromatyczną kawą prosto z naszego coffee busa. Delikatna muzyka w tle oraz przyjemne oświetlenie stworzą wyjątkową atmosferę.

Możesz zadbać także o dodatkowe atrakcje, takie jak strefa czytania z książkami, grami planszowymi czy kartami do gry, które umożliwią gościom spędzenie czasu w sposób aktywny i kreatywny. Dzięki temu strefa chillout z coffee truckiem stanie się centralnym punktem imprezy.

Poznaj nasze mobilne kawiarnie

Nasze mobilne kawiarnie przyciągają uwagę nie tylko aromatem świeżo parzonej kawy, ale także swoim unikalnym wyglądem. Sprawdź nasz wyjątkowy rower kawowy, odrestaurowane klasyczne samochody kawowe czy stylizowanane modułowe bary kawowe.

Ofertę Craicford wyróżniają także niezapomniane atrakcje dodatkowe, takie jak: mobilne bary w zabytkowych autach, fotobudki w przyczepach kempingowych czy mobilne lodziarnie na pikniki.

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres,porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

Rower kawowy

Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie. Wykończony drewnem z wysokiej jakości materiałów.

Coffee truck T2

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Coffee truck Citroen

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Może być to logo firmy, zdjęcie lub napis.

Kawa alternatywnie

Kawa to nasza specjalność. To idealna okazja, by pokazać jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą, jak wiele zależy od wyboru ziaren.