Cocktail truck VW T2

Cocktail truck VW T2 to mobilny drink bar znajdujący się wewnątrz kultowego Volkswagena Transportera 2, potocznie zwanego Ogórkiem. Samochód ten został starannie odrestaurowany i odpowiednio dostosowany do pełnienia nowej funkcji. Dzisiaj stanowi wspaniałe uzupełnienie różnorodnych imprez i eventów, gdzie zachwyca wyglądem i wzbudza zainteresowanie nie tylko miłośników motoryzacji.

Dlaczego warto wynająć Cocktail truck VW T2?

Obecnie wielu organizatorów imprez i eventów decyduje się na wynajęcie mobilnych drink barów. Stanowią one ciekawy sposób na zwiększenie atrakcyjności wydarzenia i zapewnienie gościom dodatkowych wrażeń. Cocktail truck VW T2 z pewnością oczaruje uczestników imprezy i zapewni im orzeźwienie nawet w najgorętsze dni.

W trakcie jakich wydarzeń sprawdzi się Cocktail truck VW T2?

Cocktail truck VW T2 doskonale sprawdzi się przy organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich. Na jego wynajem warto się także zdecydować w celu urozmaicenia imprez rodzinnych, takich jak wesela oraz przyjęcia urodzinowe i rocznicowe. Cocktail truck VW T2 to ponadto wspaniałe uzupełnienie eventów firmowych, przede wszystkim spotkań integracyjnych i pikników, jak również jubileuszy i bankietów.

Menu w Cocktail trucku VW T2

Cocktail truck Citroen VW T2 obsługiwany jest przez doskonale wyszkolonych barmanów posiadających międzynarodowe certyfikaty oraz doświadczenie zdobyte w najlepszych barach, klubach i restauracjach w całej Polsce. Serwują oni gościom różnego rodzaju drinki, zarówno z alkoholem, jak i w wersji virgin, stworzone na bazie klasycznych, znanych na całym świecie przepisów lub własnych receptur. Korzystają przy tym z markowych alkoholi, naturalnych dodatków oraz samodzielnie sporządzanych syropów, kordiałów i likierów. Obsługujący Cocktail truck VW T2 barmani Craicford Events serwują gościom także aromatyczną kawę, świeżo wyciskane soki, smoothies i szejki oraz przygotowaną z naturalnych składników lemoniadę, dostępną w różnych wariantach smakowych i podawaną w oryginalnych słoikach.

Korzyści profesjonalnej obsługi barmańskiej imprez i eventów

Skorzystanie z profesjonalnej obsługi barmańskiej pozwala urozmaicić każde wydarzenie i sprawia, że zapada ono w pamięci uczestników na dłużej. Bawiący się na imprezie goście mogą podejść do mobilnego baru, zamówić to, na co mają ochotę, a przy okazji także zrobić sobie zdjęcie ze wspaniale odrestaurowanym zabytkiem motoryzacji. W wypadku firm skorzystanie z profesjonalnej obsługi eventu pomaga w brandingu. Wynajęty na imprezę cocktail truck może być bowiem oznakowany logo marki, co pozwala jej się wyróżnić i skutecznie promować oferowane przez nią usługi lub produkty.

Przedsiębiorstwa i osoby prywatne zainteresowane współpracą z firmą Craicford Events i wynajmem oferowanych przez nią cocktail trucków, w tym Cocktail trucka VW T2, zachęcamy do kontaktu i rezerwacji terminu.

Poznaj nasze mobilne bary

Bary modułowe

W zależności od klimatu imprezy, oferujemy różne fronty barów modułowych – tradycyjny, rustykalny, nowoczesny.

Cocktail truck Citoren HY

W pełni odrestaurowane cudo motoryzacji z 1964r. Podjeżdżamy, otwieramy pakę i serwujemy koktajle!

Cocktail truck VW T2

Wyjątkowy bar w kultowy już Volkswagenie Transporter 2, zwanym potocznie Ogórkiem.

Cocktail truck Peugeot J7

Przed laty pełnił funkcję samochodu dostawczego, a teraz sprawdza się doskonale w zaskakującej aranżacji jako mobilny bar.

Prosseco Van Piaggio

Dzięki klasycznemu i przyciągającemu uwagę wyglądowi nasz Prosseco Van zachwyci każdego kto tylko na niego spojrzy!

Szkolenia barmańskie

Pragniemy dzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami z innymi. Prowadzimy szkolenia i kursy barmańskie na różnych poziomach.