Mobilny bar
Cocktail truck VW T2

Kultowy już Volkswagen Transporter 2, zwany potocznie Ogórkiem. Auto za, którym każdy obejrzy się na ulicy. Dzięki modnemu i klasycznemu wyglądowi nasz Truck zachwyci każdego kto tylko na niego spojrzy.

Posiadamy pakiety na każdy rodzaj wydarzenia, od małych imprez rodzinnych przez wesela po wielkie eventy. Działamy wszędzie tam gdzie nas potrzeba. Podjeżdżamy, otwieramy pakę i serwujemy koktajle. Zajmiemy się wszystkim tak byś Ty mógł się dobrze bawić

Planujesz wesele? Ze względu na swój modny, niepowtarzalny wygląd, nasze ciężarówki świetnie sprawdzają się jako Cocktail Truck, Coffe Truck czy też serwując orzeźwiające Smothies oraz lemoniady.

Wyobraź sobie, że Twoi goście podchodzą do jedynego w swoim rodzaju baru w stylu vintage i zamawiają to na co mają ochotę a przy okazji mogą pstryknąć zdjęcie, które będzie idealną pamiątką.

Masz prywatne wydarzenie lub imprezę na podwórku? Nasze AUTA mogą stać się Twoim Vintage Barem serwującym wino, piwo, drinki czy lemoniady. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, abyś mógł się dobrze bawić.

Planujesz imprezę firmową? Możemy być oznakowani Twoim logo na potrzeby promocji, próbkowania produktów lub imprez firmowych. Twoja marka będzie się wyróżniać, a to zapewni Ci wyjątkowy sposób promocji firmy lub produktu.

Poznaj nasze mobilne bary

Mobilne
moduły barowe

Cocktail truck
Citoren HY

Cocktail truck
VW T2

Szkolenia
barmańskie