Rower kawowy

Połączenie tradycyjnego stylu, dzięki wykończeniu drewnem i zadbaniu o detale z wysokiej jakości materiałów, z praktycznym wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań – rower kawowy Craicford Events to znakomite rozwiązanie na każdą imprezę, na której nie powinno zabraknąć dobrej, aromatycznej kawy. Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie i fachową obsługę.

Nasi bariści to zespół profesjonalistów, których wieloletnie doświadczenie zostało ugruntowane szkoleniami i certyfikatami. Są to młodzi, wspaniali ludzie, którzy chętnie wprowadzą Twoich gości w tajniki świata kawy oraz zaprezentują swoje umiejętności malowania mlekiem na kawie – latte art. Naszym głównym celem jest promowanie picia dobrze przyrządzonej kawy.

Masz ochotę na filiżankę lub kubek aromatycznego napoju podczas Twojej imprezy?

Zobacz inne nasze mobilne kawiarnie

Rower kawowy

Wykończony drewnem, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zadbaliśmy by dopracowany w nim został nawet najmniejszy detal.

WIĘCEJ

Autko kawowe

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

WIĘCEJ

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres, porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

WIĘCEJ

Kawy alternatywnie

Prezentujemy różne sposoby jej parzenia, uczymy w jaki sposób poprawnie parzyć kawę w domowych warunkach.

WIĘCEJ

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy.

WIĘCEJ