Rower kawowy

Połączenie tradycyjnego stylu, dzięki wykończeniu drewnem i zadbaniu o detale z wysokiej jakości materiałów, z praktycznym wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań – rower kawowy Craicford Events to znakomite rozwiązanie na każdą imprezę, na której nie powinno zabraknąć dobrej, aromatycznej kawy. Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie i fachową obsługę.

Nasi bariści to zespół profesjonalistów, których wieloletnie doświadczenie zostało ugruntowane szkoleniami i certyfikatami. Są to młodzi, wspaniali ludzie, którzy chętnie wprowadzą Twoich gości w tajniki świata kawy oraz zaprezentują swoje umiejętności malowania mlekiem na kawie – latte art. Naszym głównym celem jest promowanie picia dobrze przyrządzonej kawy.

Masz ochotę na filiżankę lub kubek aromatycznego napoju podczas Twojej imprezy?

Poznaj nasze mobilne kawiarnie

Wyróżnia nas pakiet unikalnych atrakcji: mobilny bar, photo bus, selfie mirror, klimatyczny rower kawowy czy odrestaurowany Citroen – wyjątkowy cocktail bar. Nasza mobilna kawiarnia przyciąga uwagę nie tylko aromatem, także za sprawą atrakcyjnego wyglądu roweru kawowego, auta kawowego i baru kawowego. Więcej o tych konkretnych propozycjach przeczytasz na dole strony.

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres,porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

Rower kawowy

Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie. Wykończony drewnem z wysokiej jakości materiałów.

Coffee truck T2

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Coffee truck Citroen

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Może być to logo firmy, zdjęcie lub napis.

Kawa alternatywnie

Kawa to nasza specjalność. To idealna okazja, by pokazać jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą, jak wiele zależy od wyboru ziaren.