Bar kawowy

Nie musisz zapraszać swoich gości na kawę i jechać w tym celu gdzieś daleko, żeby dostać ją porządnie zaparzoną, tak jak lubisz. Najlepsza kawa wraz z profesjonalnym baristą Craicford Events przyjedzie do Ciebie, na Twoją imprezę. Wystarczy, że opowiesz nam czego potrzebujesz.

Mobilne kawiarnie Craicford Events są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres, porcelana), a ich design może być dostosowany do wystroju Twojej imprezy, podobnie jak cały mobilny bar – mamy kilka frontów do wyboru, w zależności od klimatu wydarzenia. Jeśli potrzebujesz kubków papierowych z logo Twojej firmy lub konkretnego napisu na… kawie, to daj nam znać.

Mamy na to swoje sposoby!

Poznaj nasze mobilne kawiarnie

Wyróżnia nas pakiet unikalnych atrakcji: mobilny bar, photo bus, selfie mirror, klimatyczny rower kawowy czy odrestaurowany Citroen – wyjątkowy cocktail bar. Nasza mobilna kawiarnia przyciąga uwagę nie tylko aromatem, także za sprawą atrakcyjnego wyglądu roweru kawowego, auta kawowego i baru kawowego. Więcej o tych konkretnych propozycjach przeczytasz na dole strony.

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres,porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

Rower kawowy

Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie. Wykończony drewnem z wysokiej jakości materiałów.

Coffee truck T2

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Coffee truck Citroen

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Może być to logo firmy, zdjęcie lub napis.

Kawa alternatywnie

Kawa to nasza specjalność. To idealna okazja, by pokazać jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą, jak wiele zależy od wyboru ziaren.