Cocktail truck Citoren HY

Najstarsze auto z naszego garażu. W pełni odrestaurowane cudo motoryzacji z 1964r. Dzięki modnemu i klasycznemu wyglądowi nasz Truck zachwyci każdego kto tylko na niego spojrzy. Posiadamy pakiety na każdy rodzaj wydarzenia, od małych imprez rodzinnych przez wesela po wielkie eventy. Działamy wszędzie tam gdzie nas potrzeba. Podjeżdżamy, otwieramy pakę i serwujemy koktajle. Zajmiemy się wszystkim tak byś Ty mógł się dobrze bawić

Planujesz wesele? Ze względu na swój modny, niepowtarzalny wygląd, nasze ciężarówki świetnie sprawdzają się jako Cocktail Truck, Coffe Truck czy też serwując orzeźwiające Smothies oraz lemoniady.

Wyobraź sobie, że Twoi goście podchodzą do jedynego w swoim rodzaju baru w stylu vintage i zamawiają to na co mają ochotę a przy okazji mogą pstryknąć zdjęcie, które będzie idealną pamiątką.

Masz prywatne wydarzenie lub imprezę na podwórku? Nasze AUTA mogą stać się Twoim Vintage Barem serwującym wino, piwo, drinki czy lemoniady. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, abyś mógł się dobrze bawić.

Planujesz imprezę firmową? Możemy być oznakowani Twoim logo na potrzeby promocji, próbkowania produktów lub imprez firmowych. Twoja marka będzie się wyróżniać, a to zapewni Ci wyjątkowy sposób promocji firmy lub produktu.

Poznaj nasze mobilne bary

Mobilne moduły barowe

W zależności od klimatu imprezy, oferujemy różne fronty barów modułowych – tradycyjny, rustykalny, nowoczesny.

Cocktail truck Citoren HY

W pełni odrestaurowane cudo motoryzacji z 1964r. Podjeżdżamy, otwieramy pakę i serwujemy koktajle!

Cocktail truck VW T2

Wyjątkowy bar w kultowy już Volkswagenie Transporter 2, zwanym potocznie Ogórkiem.

Cocktail truck Peugeot J7

Przed laty pełnił funkcję samochodu dostawczego, a teraz sprawdza się doskonale w zaskakującej aranżacji jako mobilny bar.

Szkolenia barmańskie

Pragniemy dzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami z innymi. Prowadzimy szkolenia i kursy barmańskie na różnych poziomach.

Prosseco Van Piaggio

Dzięki klasycznemu i przyciągającemu uwagę wyglądowi nasz Prosseco Van zachwyci każdego kto tylko na niego spojrzy!