Kultowy Włoski trójkołowiec – Piaggio Ape 50.

Dla naszych potrzeb przerobiliśmy go na Prosseco Vana. Dzięki klasycznemu i przyciągającemu uwagę wyglądowi nasz Van zachwyci każdego kto tylko na niego spojrzy. W naszej ofercie posiadamy pakiety na wydarzenia różnej wielkości, od małych imprez rodzinnych przez wesela po eventy na których przebywa kilkaset osób. Pracujemy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Podjeżdżamy, otwieramy pakę i serwujemy schłodzone napoje.

Zajmujemy się wszystkim, tak byś Ty mógł się dobrze bawić. Planujesz wesele? Ze względu na swój modny, niepowtarzalny wygląd, nasze Piaggio świetnie sprawdzaja się jako mobilny bar serwujący orzeźwiające prosecco, piwo oraz lemoniady. Wyobraź sobie, że Twoi goście podchodzą do jedynego w swoim rodzaju baru w stylu vintage i zamawiają schłodzone bąbelki, a przy okazji mogą pstryknąć zdjęcie, które będzie idealną pamiątką. Masz prywatne wydarzenie lub imprezę na podwórku? Nasz Prosecco Van może stać się Twoim Vintage Barem serwującym wino, piwo, lemoniadę. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, abyś mógł się dobrze bawić. Planujesz imprezę firmową? Możemy oznakować nasze cacko Twoim logo na potrzeby promocji, próbkowania produktów lub imprez firmowych. Twoja marka będzie się wyróżniać, a to zapewni Ci wyjątkowy sposób promocji firmy lub produktu.

Poznaj nasze mobilne kawiarnie

Wyróżnia nas pakiet unikalnych atrakcji: mobilny bar, photo bus, selfie mirror, klimatyczny rower kawowy czy odrestaurowany Citroen – wyjątkowy cocktail bar. Nasza mobilna kawiarnia przyciąga uwagę nie tylko aromatem, także za sprawą atrakcyjnego wyglądu roweru kawowego, auta kawowego i baru kawowego. Więcej o tych konkretnych propozycjach przeczytasz na dole strony.

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres,porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

Rower kawowy

Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie. Wykończony drewnem z wysokiej jakości materiałów.

Coffee truck T2

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Coffee truck Citroen

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Może być to logo firmy, zdjęcie lub napis.

Kawa alternatywnie

Kawa to nasza specjalność. To idealna okazja, by pokazać jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą, jak wiele zależy od wyboru ziaren.