Poszukujesz pomysłu na to,
jak spędzić trochę czasu bliżej natury?

Koc, koszyk ze smakołykami, kilka gier plenerowych, piękna pogoda, szum pobliskiego lasu, bzyczenie owadów… To prawdziwa sielanka w zasięgu Twojej ręki! Potrzebujesz dobrego miejsca na luźne spotkanie rodzinne, a ty i Twoi bliscy lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu? Masz do zorganizowania nieformalny piknik firmowy?

Profesjonalny zespół Craicford Events, jako eksperci od miłego odpoczynku, podpowiemy gdzie, co i jak. Powiedz nam z kim i z jakiej okazji, a my doradzimy z jakich atrakcji warto skorzystać i pomożemy zorganizować piknik w plenerze. W naszej ofercie są wyjątkowe rozwiązania, usługi i atrakcje, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci:

W naszej ofercie są wyjątkowe rozwiązania, usługi i atrakcje,
zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci

MOBILNY BAR – posiadamy wiele barów z frontami dopasowanymi do różnych okazji, aby stworzyć wyjątkowy klimat Twojego pikniku, dlatego jesteśmy w stanie obsłużyć imprezy kameralne, a także dużo większe, nawet na kilka tysięcy osób.

MOBILNA KAWIARNIA – nic tak dobrze nie działa na zmęczenie jak aromatyczna, świeżo parzona kawa z profesjonalnych ekspresów ciśnieniowych. Możemy ją serwować z baru kawowego, naszego autka kawowego lub z roweru kawowego. Wszystko najwyższej jakości, z naturalnych produktów, w klimacie, który wybierzesz, aby pasował do okazji.

FOTOBUDKA – wyjątkowe spotkanie warto uwiecznić, niekoniecznie angażując do tego smartfony Twoich gości. W Craicford Events zadbamy o Wasze wspomnienia. W naszej ofercie znajdziecie aż trzy sposoby na zatrzymanie fantastycznych chwil w pamięci: niesamowite SELFIE MIRROR, klimatyczny PHOTOBUS oraz dająca mnóstwo radości FOTOBUDKA dmuchany namiot. Które rozwiązanie wybierzesz?

LEMONIADY – nie samą kawą człowiek żyje. Kiedy na dworze skwar, wiatr wieje w innej części świata, a goście zaczynają być znużeni, barmani na piknik Craicford Events proponują zdrowe, idealne orzeźwienie na letnie upały.

WATA CUKROWA – sentymentalna podróż kubkami smakowymi do czasów dzieciństwa, serwowana z klimatycznego zabytkowego Citroena. Słodka, pyszna, przygotowana w różnych kolorach – ucieszy nawet dorosłego.

POPCORN – przydaje się nie tylko w kinie! To sprawdzona, nietucząca, niskokaloryczna, bezglutenowa przekąska znana na całym świecie i wszędzie tak samo lubiana. Piknik to nie tylko kosz z kanapkami!

LODY – naturalne, pełne smaku, bezbłędnie chłodzące w największe upały, perfekcyjne na deser lub po prostu jako słodka przekąska, serwowane w wafelku bądź kubku.

CITROEN HY – auto do zadań specjalnych: to atrakcja wobec której nikt nie przejdzie obojętnie. To unikat w branży, zapewnia klimat retro, a jednocześnie jest w pełni funkcjonalne i nowocześnie wyposażone w to, co niezbędne, aby Twój piknik się udał. Dowiedz się więcej!