Drukarka do kawy

W Craicford Events jako jedni z pierwszych firm w branży w Polsce posiadamy rewelacyjny wynalazek: drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Nie martw się o to, że kawa nie będzie smakowała – wręcz przeciwnie, ponieważ za atrament służą barwniki spożywcze, które nie zmieniają smaku kawy. To sprawi, że pozornie zwykły kubek kawy stanie się czymś niezapomnianym, celnym komunikatem lub wspaniałym przeżyciem. Chcesz tego spróbować?

To innowacyjne i oryginalne rozwiązanie promocyjne oraz unikalne w branży podejście do kawy, które pozwala wyrazić emocje poprzez ciekawą ikonę, selfie, logotyp firmy czy błyskotliwy komentarz, a klienci z pewnością zapamiętają Twoją imprezę.

Tylko pomyśl… Barista na wesele z zespołu Craicford Events namaluje na kawie gości motyw ślubny. Na targach osoby odwiedzające Twoje stanowisko będą cieszyć się kubkiem aromatycznej kawy z logo Twojej firmy. Zwyczajny piknik firmowy urozmaici ciekawy rysunek na napoju, nawiązujący do okazji spotkania lub tego, co wybiorą Twoi goście. Możliwości są nieskończone, a zabawa niezapomniana. Napij się z nami dobrej kawy.

Poznaj nasze mobilne kawiarnie

Wyróżnia nas pakiet unikalnych atrakcji: mobilny bar, photo bus, selfie mirror, klimatyczny rower kawowy czy odrestaurowany Citroen – wyjątkowy cocktail bar. Nasza mobilna kawiarnia przyciąga uwagę nie tylko aromatem, także za sprawą atrakcyjnego wyglądu roweru kawowego, auta kawowego i baru kawowego. Więcej o tych konkretnych propozycjach przeczytasz na dole strony.

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres,porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

Rower kawowy

Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie. Wykończony drewnem z wysokiej jakości materiałów.

Coffee truck T2

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Coffee truck Citroen

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Może być to logo firmy, zdjęcie lub napis.

Kawa alternatywnie

Kawa to nasza specjalność. To idealna okazja, by pokazać jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą, jak wiele zależy od wyboru ziaren.