Cocktail truck Peugeot J7

Cocktail truck Peugeot J7 to mobilny bar umieszczony wewnątrz Peugeota J7 z 1967 roku. Samochód ten został zaprojektowany jako pojazd dostawczy i przez lata pełnił tę funkcję. Obecnie, po poddaniu go starannej restauracji, doskonale sprawdza się w nowej roli. Dzięki swojemu osobliwemu urokowi Cocktail truck Peugeot J7 jest w stanie wpasować się w klimat każdej imprezy i zaspokoić pragnienie wszystkich gości, nawet tych z najbardziej wysublimowanym podniebieniem.

Dlaczego warto wynająć Cocktail truck Peugeot J7?

Mobilne bary to rozwiązanie, po które chętnie sięgają organizatorzy różnorodnych imprez i eventów. Są w stanie urozmaicić każde wydarzenie i sprawić, że zapadnie ono w pamięci jego uczestników na dłużej. Wynajem Cocktail trucka Peugeot J7 to gwarancja wspaniałych wrażeń zarówno estetycznych, jak i smakowych.

W trakcie jakich wydarzeń sprawdzi się Cocktail truck Peugeot J7?

Cocktail truck Peugeot J7 doskonale sprawdzi się w celu urozmaicenia imprez rodzinnych, przede wszystkim wesel oraz przyjęć urodzinowych i rocznicowych, jak również wieczorów panieńskich i kawalerskich. Na jego wynajem warto się zdecydować także przy organizacji eventów firmowych, takich jak spotkania integracyjne i pikniki, a nawet eleganckie bankiety i jubileusze.

Menu w Cocktail trucku Peugeot J7

Cocktail truck Peugeot J7 obsługiwany jest przez profesjonalnych barmanów. Serwują oni gościom najlepsze koktajle i drinki, przygotowywane zarówno według klasycznych, znanych na całym świecie przepisów, jak i unikatowych receptur stworzonych na indywidualne życzenie klienta. Barmani Craicford posiadają certyfikaty międzynarodowe oraz doświadczenie zdobyte w najlepszych barach, klubach i restauracjach w całej Polsce. Pracują oni na markowych alkoholach i naturalnych dodatkach oraz samodzielnie przyrządzanych syropach, kordiałach i likierach, by zapewnić niezapomniany smak przygotowanych drinków. Serwowane z Cocktail trucka Peugeot J7 koktajle dostępne są również w wersji virgin. Dodatkowo barmani przyrządzają także aromatyczną kawę, świeżo wyciskane soki, smoothies i szejki oraz lemoniadę z naturalnych składników, dostępną w różnych wariantach smakowych.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalną obsługę barmańską?

Wynajęcie mobilnego baru i tym samym zapewnienie imprezie lub eventowi profesjonalnej obsługi barmańskiej stanowi doskonały sposób na oczarowanie gości i podwyższenie rangi wydarzenia. W wypadku firm i organizacji to równocześnie możliwość poprawy wizerunku. Mobilne bary od Craicford Events, w tym Cocktail truck Peugeot J7, mogą być bowiem oznakowane wskazanym przez klienta logo na potrzeby promocji marki lub produktu.

Przedsiębiorstwa i osoby prywatne zainteresowane współpracą z Craicford Events zachęcamy do kontaktu i wykonania rezerwacji. Z obsługi imprez i eventów oraz wynajmu różnorodnych barów mobilnych, w tym Cocktail trucka Peugeot J7, mogą skorzystać klienci z całej Polski.

Poznaj nasze mobilne bary

Bary modułowe

W zależności od klimatu imprezy, oferujemy różne fronty barów modułowych – tradycyjny, rustykalny, nowoczesny.

Cocktail truck Citoren HY

W pełni odrestaurowane cudo motoryzacji z 1964r. Podjeżdżamy, otwieramy pakę i serwujemy koktajle!

Cocktail truck VW T2

Wyjątkowy bar w kultowy już Volkswagenie Transporter 2, zwanym potocznie Ogórkiem.

Cocktail truck Peugeot J7

Przed laty pełnił funkcję samochodu dostawczego, a teraz sprawdza się doskonale w zaskakującej aranżacji jako mobilny bar.

Prosseco Van Piaggio

Dzięki klasycznemu i przyciągającemu uwagę wyglądowi nasz Prosseco Van zachwyci każdego kto tylko na niego spojrzy!

Szkolenia barmańskie

Pragniemy dzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami z innymi. Prowadzimy szkolenia i kursy barmańskie na różnych poziomach.