Zespół Craicoford Events jako barista na targi

Barista i kawa na targi

→ doświadczeni bariści
→ profesjonalne ekspresy ciśnieniowe
→ mobilne bary
→ sprzęt baristyczny
→ szeroki wybór aranżacji mobilnych kawiarni

→ dodatki do kawy ( cukier, mieszadełka, przykrywki, serwetki )
→ filiżanki porcelanowe bądź kubki papierowe z nadrukiem
→ syropy smakowe
→ kawa z wrocławskiej palarni kawy

0
Udanych realizacji
0
Wyserwowanych koktajli
0
Zaparzonych kaw
0
Kg użytego lodu
0
Przygotowanych lemoniad

Aromatyczna kawa na targach przyciąga klientów

Wystawcy przed targami dokładają wszelkich starań, żeby ich stanowiska były oryginalne, wyróżniały się na tle innych – po to, by efektem „wow” przyciągnąć do siebie jak największą ilość potencjalnych przyszłych klientów.

Profesjonalne przygotowanie dekoracji pochłania zazwyczaj mnóstwo czasu i pieniędzy, dlatego proponujemy inny sposób na wzbudzenie zainteresowania i chęci podejścia do konkretnego stanowiska sporej ilości osób. Propozycja Craicford Events to wyjątkowa mobilna kawiarnia z pyszną, aromatyczną, świeżo parzoną kawą, która niczym magiczny wywar przyciągnie nawet najbardziej opornego odwiedzającego…

Posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze prestiżowych stoisk targowych. Działaliśmy w miastach takich, jak np. Wrocław, Poznań, Warszawa, Kielce, Łódź czy Katowice

Mamy duże doświadczenie w obsłudze stoisk targowych w miastach takich jak Wrocław, Poznań, Warszawa, Kielce, Łódź czy Katowice.

Odkryj nasze mobilne kawiarnie: 

Odkryj wyjątkowy smak naszej kawy

Bariści Craicford Events są świetnie wyszkoleni i z przyjemnością wprowadzą Was w tajniki świata kawy oraz w efektowny sposób zaprezentują swoje umiejętności. Naszym głównym celem jest promowanie picia dobrze przyrządzonej kawy i wiemy, jak to się robi, dlatego warto poznać naszą ofertę.

Wyróżnij swoje stanowisko z nami! Gwarantujemy profesjonalną obsługę, wsparcie przy organizacji stanowiska, aromatyczną kawę i spersonalizowaną oprawę: Twoje logo na kubkach, barze, a nawet na… kawie! Chcesz wiedzieć, jak to możliwe?

Wydrukuj swoje logo i wyróżnij

Sądzisz, że sama kawa, choćby najlepsza, najbardziej aromatyczna, mocna i stawiająca na nogi największego śpiocha to nadal za mało oryginalny pomysł? Nie ma problemu, mamy w ofercie coś, co sprawi, że uczestnicy targów na długo zapamiętają Twoje stanowisko, logo, usługi lub produkty. Jeśli chcesz, to możemy zaproponować, że weźmiemy naszą drukarkę do kawy. Efekt „wow” masz jak w banku!

Jak działa to cudo, które oferuje Craicford Events? Na pysznej mlecznej piance drukarka do kawy nadrukuje logo Twojej firmy lub dowolną grafikę. To innowacyjne i oryginalne rozwiązanie promocyjne oraz unikalne w branży podejście do kawy, które pozwala wyrazić emocje poprzez ciekawą ikonę, selfie, logotyp firmy czy błyskotliwy komentarz, a klienci z pewnością zapamiętają Twoją firmę.

Drinki i koktajle to nasza specjalność

Kawa to dobry pomysł, ale macie ochotę na coś orzeźwiającego na zimno lub mocniejszego? Craicford Events – nasi barmani na targi mają sposób na każde pragnienie. Proponujemy, aby ustawić na stanowisku bar, aby chętnym na rozluźnienie atmosfery serwować orzeźwiające drinki lub koktajle bezalkoholowe. Barmani Craicford Events przygotują dla Waszych gości fenomenalne koktajle i smaczne drinki, zarówno klasyczne, znane na świecie, jak i według naszych wyjątkowych receptur. Atrakcyjny wygląd, niezapomniany smak i działanie tych trunków zagwarantują uczestnikom targów fenomenalną zabawę.

Co nas wyróżnia?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze stoisk targowych w całej Polsce. Bariści Craicford Events serwowali kawy na największych imprezach targowych we Wrocławiu, Łodzi, Katowic, Warszawy, Poznaniu.

Dzięki drukarce kawowej pyszną kawę personalizujemy pod potrzeby Twojej firmy. Nadrukowujemy logotypy, napisy, selfie lub inne treści, które Ty wybierzesz.

Gwarancja satysfakcji z naszej realizacji dzięki unikalnej ofercie – różnego rodzaju fronty barowe, pełne wyposażenie baru w produkty oraz doświadczeni barmani.

Wystawiasz się na targach i potrzebujesz czegoś wyjątkowego?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza i poznaj więcej szczegółów naszej oferty. Gwarantujemy szybki kontakt i bardzo atrakcyjne warunki.

    Rekomendacje