Impreza firmowa to wspaniała forma wspólnej celebracji wszelkich sukcesów, osiągnięć czy rozwoju przedsiębiorstwa. Zorganizowanie takiego spotkania to również doskonała okazja zarówno do wspólnej integracji, jak i docenienia zaangażowania pracowników. Organizacja

imprezy firmowej to wybór miejsca, terminu oraz dodatkowych atrakcji dla przybyłych gości. Doskonałym pomysłem będzie wynajęcie mobilnego cocktail baru.

Jakie są okazje do świętowania w firmie?

W wielu firmach cyklicznie odbywają się spotkania, na których cała załoga wspólnie cieszy się z danego wydarzenia. To znakomity sposób motywowania i docenienia pracowników. W każdym przedsiębiorstwie należy podkreślać momenty, które znacząco przyczyniły się do rozwoju firmy. Idealną okazją do tego typu wspólnych aktywności jest zakończenie ważnego projektu firmowego bądź pozyskanie cennego partnera biznesowego. Przedsiębiorcy decydują się również na zorganizowanie spotkania integracyjnego, które często łączone jest z innymi ważnymi wydarzeniami, np. szkoleniem, co stanowi dobre połączenie przyjemnego z pożytecznym. W wielu przedsiębiorstwach obchodzony jest także jubileusz firmy lub osiągnięcie zamierzonych celów biznesowych.

Jak można uczcić sukcesy w firmie?

Chcąc wraz z załogą celebrować daną okoliczność, przedsiębiorcy organizują wspólne spotkania. Warto postawić na mniej formalny charakter wydarzenia i wybrać miejsce, które nie będzie kojarzone z obowiązkami służbowymi. Właśnie dlatego przedsiębiorcy najczęściej decydują się na zorganizowanie imprezy firmowej. To znakomita okazja do wspólnej integracji i chwila odpoczynku od zawodowych obowiązków. Takie eventy poprawiają komunikację wśród pracowników oraz pozytywnie wpływają na atmosferę w miejscu pracy. Imprezy firmowe pokazują pracownikom, że ich wkład pracy jest szanowany, a sami mogą poczuć się ważni i docenieni.

Jak zorganizować imprezę firmową?

Organizacja imprezy firmowej to dopełnienie kilku aspektów. Pierwszym z nich jest wybór miejsca spotkania. Takie wydarzenie może odbyć się zarówno w sali konferencyjnej, jak i mniej formalnej przestrzeni, np. w plenerze bądź wynajętej sali. Ważne, aby miejsce swobodnie pomieściło wszystkich uczestników. Kolejną kwestią jest wybór dogodnego terminu. Imprezy firmowe zazwyczaj są świetną okazją do świętowania, warto zatem zorganizować wydarzenie w weekend w godzinach popołudniowych. Ważne jest również, aby zadbać o przekąski i napoje. Nieodzownym elementem będą również koktajle na imprezie firmowej.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest zaangażowanie mobilnych kawiarni i cocktail barów. To genialna metoda, która dopasuje się do charakterystyki przestrzeni, nie sprawiając dodatkowych przeszkód organizacyjnych. Nasze przenośne wyposażenie nie tylko bezproblemowo obsłuży Twoja imprezę, ale także dostarczy mnóstwo wrażeń zmysłowych. Również tych wizualnych. To za sprawą mobilnych kawiarni, które są umieszczone nie tylko w samochodach vintage, ale również w jedynym w swoim rodzaju rowerze do produkcji kawy.

Do dyspozycji mamy też 8 różnych pojazdów, które różnią się między sobą nie tylko rodzajem, marką, kolorem, ale też charakteryzacją. W nich zaś nasza wykwalifikowana obsługa przygotuje dla gości liczne napoje, w tym alkoholowe i bezalkoholowe, a także kawy. Oprócz tego posiadamy także mobilne moduły barowe, których styl, aranżacja, czy też kolor przewodni zostaną dopasowane pod indywidualne preferencje firmy. Posiadamy także identyczny przenośny model kawiarniany o podobnych funkcjach adaptacyjnych, lecz z przeznaczeniem do przygotowywania różnorodnych kaw.

Oprócz tego możemy nie tylko pomóc w organizacji imprezy firmowej, ale także przygotować ją w całości. W naszej ofercie mamy nie tylko wyjątkowe mobilne kawiarnie i bary, a także atrakcje, dzięki którym goście będą cieszyć się fajnymi zdjęciami ze swojej imprezy. Do dyspozycji gości oddajemy nie tylko bardzo popularną fotobudkę 360º, ale też tę w kształcie namiotu, samochodów vintage oraz fotolustro, które robi selfie.

Jak pozytywnie zaskoczyć gości na imprezie firmowej?

Impreza firmowa to wyśmienita okazja, aby uczcić ważne wydarzenie. To również możliwość odwdzięczenia się pracownikom za ich trud i zaangażowanie. Warto zatem docenić swoją załogę i zaskoczyć ich czymś niezwykłym. Na imprezie firmowej rewelacyjną niespodzianką może być mobilny cocktail bar, gdzie serwowane będą zarówno najpopularniejsze, jak i najsmaczniejsze koktajle. Barmani przygotują także własne zaskakujące kompozycje smakowe lub sporządzą napoje według indywidualnych zamówień. Niewątpliwie koktajle na imprezie firmowej to ciekawy pomysł na zaskoczenie gości.

Przykładem może być nie tylko skład, wygląd, czy sposób podania trunków, ale także wyjątkowe miejsce, w którym można obserwować proces przygotowawczy. Dotychczas samochody kojarzyły się ze środkiem transportu, ewentualnie food truckiem. Jednak my zdecydowaliśmy się przerobić kultowe już pojazdy w miejsca do produkcji naparów kawowych i koktajli.

Do dyspozycji oddajemy pięć pojazdów, które swoim wyglądem nawiązują nie tylko do rodzaju napojów, jakie możemy przygotować, ale także zaskoczyć gości niebanalnym wyglądem. Dysponujemy m.in. Prosecco Vanem, czyli samochodem vintage Piaggio Ape 50. To klimatyczne autko oferuje nie tylko klasyczne wino i prosecco, ale także wino, piwo, a dla osób niepijących alkoholu orzeźwiającą lemoniadę.

Nietuzinkową atrakcją na imprezie firmowej będzie również nietypowa przyczepka, która przywołuje wspomnienia z wakacji kempingowych. Nasza jednak została przekształcona na mobilny punkt gastronomiczny, w którym serwowane są nie tylko napoje, tj. różnorakie kawy, ale również desery, w tym gofry oraz lody, jak na wakacjach!

Oprócz wyżej wymienionych perełek motoryzacyjnych, obecnie w naszej ofercie mamy także kilka różnych retro aut, w tym: Cocktailtruck PEUGEOT J7, Cocktail truck VW T2, a także Cocktail truck Citroen HY. Wszystkie te pojazdy wraz z ofertą koktajlów i napojów zapewnią doskonałe wrażenia, nie tylko smakowe i wizualne. Na szczególną uwagę zasługuje ostatni model pojazdu, gdyż on jest najstarszy w naszej kolekcji. Pochodzi z 1964 roku. Niebanalny design zapewni niepowtarzalne wrażenia wizualne, którymi możemy podzielić się z przyjaciółmi, gdyż samochody te, aż się proszą o zrobienie zdjęcia.

Czym jest mobilny cocktail bar?

Mobilny cocktail bar to możliwość wynajęcia baru wraz z profesjonalną obsługą. To genialny sposób na urozmaicenie każdej imprezy firmowej, niezależnie od miejsca, w jakim się odbywa. Co ważne, można indywidualnie dobrać wygląd frontu tak, aby wkomponował się w wystrój danego miejsca. To modna i zarazem bardzo efektowna forma serwowania alkoholu w trakcie wszelkich imprez. Sama prezencja cocktail baru zachęca gości do skosztowania serwowanych trunków.

Pomocne są w tym m.in. wyjątkowe adaptacje kultowych aut. Do dyspozycji są nie tylko kultowe samochody, przerobione i dostosowane do usług barmańskich czy baristycznych, ale też mobilne bary modułowe, gdzie możemy skosztować różnych drinków i koktajli. W ofercie jest kilka aut, które przypominają nam o dzieciństwie dziadków, a obecnie w których są przygotowywane pyszne napoje, także te bezalkoholowe. Każdy z pojazdów różni się od siebie nie tylko marką samochodu, ale też prezencją wizualną. To wzbogaca imprezę i nadaje jej wyjątkowości. Dla smakoszy kaw polecamy szczególnie zabytkowy rower, przy którym wykwalifikowany personel przygotuje najrozmaitsze napary. Warto wspomnieć, że ten pojazd jest wyposażony w ekspres dźwigniowy, który obecnie jest bardzo rzadko spotykany. Jeśli jeszcze bardziej pragniecie podkreślić charakter swojej firmy, my w tym pomożemy. Wszystko dzięki innowacyjnej drukarce do kawy, która wykona spersonalizowaną grafikę. Wyposażona w barwniki spożywcze jest bezpieczną i wyjątkową atrakcją dla gości.

Dlaczego warto postawić na mobilny cocktail bar przy organizacji imprezy firmowej?

Cocktail bar na wynajem wraz z profesjonalną obsługą fantastycznie sprawdzą się podczas wspólnego spędzania czasu. Barmani serwują najlepsze drinki z całego świata, które powstają na bazie alkoholi z wyższej półki oraz świeżych i naturalnych produktów. To unikatowa kompozycja smakowa, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu. Cocktail bar to również centralny punkt imprezy firmowej i kapitalna forma rozrywki dla wszystkich jej uczestników. Poza klasycznymi alkoholowymi drinkami barmani przygotowują wersje bezalkoholowe. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie pośród różnorodnych smaków.

Każda impreza firmowa to okazja do wspólnych rozmów, zabawy czy zacieśniania więzi. Warto zatem cyklicznie organizować takie spotkania, by móc z całą załogą świętować większe i mniejsze sukcesy bądź wydarzenia. Ważnym aspektem udanej imprezy będzie także jej urozmaicenie, stąd też warto postawić na mobilny bar.