Citroen HY – auto do zadań specjalnych

To, co wyróżnia ofertę Craicford Events w branży to profesjonalizm i pasja. Dlatego zamiast korzystać z gotowych, banalnych rozwiązań, postawiliśmy na działania, które dają wyjątkowe efekty.

Włożyliśmy w to mnóstwo pracy i serca, ale udało się: mamy auto do zadań specjalnych, które łączy klimat retro z nowoczesną wygodą. To Citroen HY z 1964 roku, w pełni odrestaurowany, przyciągający spojrzenia, zachwyci Twoich gości atmosferą sprzed dekad, a jednocześnie zapewni fantastyczną zabawę.

Auto do zadań specjalnych Craicford Events to atrakcja, wobec której nikt nie przejdzie obojętnie. To unikat w branży, jest w pełni funkcjonalne i nowocześnie wyposażone w to, co niezbędne, aby Twój piknik się udał.

Dlaczego do zadań specjalnych? Dlatego, że możemy dostosować naszego trucka do potrzeb zleceniodawcy, sprawdzi się na każdej imprezie w plenerze: wesele, piknik, spotkanie firmowe lub innej:

→ Szukasz nietuzinkowego baru na swoją imprezę? Możemy naszego Citroena dostosować według Twoich wskazówek, a nasi doświadczeni barmani będą serwowali koktajle, drinki i napoje, które urozmaicą każdy Twój event.

→ Niezbędna jest mobilna kawiarnia, która przyciągnie lub obudzi gości? Nasz zabytkowy Citroen w połączeniu z aromatyczną kawą serwowaną przez profesjonalnych baristów nie pozwoli przejść nikomu obojętnie. Sprawdź też nasze inne propozycje mobilnych kawiarni!

→ Masz apetyt na jedzenie na czasie? Z naszego Citroena serwujemy przekąski, takie jak: lody, gofry, watę cukrową oraz orzeźwiające lemoniady. Zabytkowy truck ze słodkościami idealnie sprawdzi się na piknikach rodzinnych i plenerowych imprezach firmowych.

→ Do popicia proponujemy przepyszne szejki i soki ze świeżo wyciskanych owoców. Korzystamy wyłącznie z naturalnych składników.

Gdzie mamy przyjechać i zachwycić Twoich gości?