Mobilna kawiarnia to przenośny bar z kawą do wynajęcia, obsługiwany przez profesjonalnych baristów. Stanowi wspaniałe urozmaicenie różnorodnych imprez zarówno w plenerze, jak i pod dachem. Sprawia, że wydarzenie zapadnie uczestnikom w pamięci na dłużej. Kawiarnia na kółkach z mobilnym baristą to doskonały pomysł na zwiększenie atrakcyjności letniego eventu, pozwala bowiem na serwowanie nie tylko ciepłej, lecz także zimnej kawy oraz innych napojów oferujących orzeźwienie w gorące dni.

Zalety mobilnych barów kawowych

Mobilne bary kawowe, pozwalające na serwowanie kawy na eventach, mają wiele zalet. Oferują szeroki wybór napojów, stwarzają przyjemną atmosferę sprzyjającą przełamywaniu barier i mogą być wykorzystywane w nienachalnej promocji marki.

Szeroki wybór napojów

Mobilne kawiarnie dodają wyjątkowości każdemu letniemu piknikowi i festiwalowi, oferując szeroką gamę napojów tak gorących, jak i zimnych. Coraz większą popularnością cieszą się drinki na bazie kawy, takie jak na przykład koktajl espresso martini, po mistrzowsku łączący w całość składniki o niezwykle charakterystycznych smakach.

Stwarzanie przyjemnej atmosfery i przełamywanie barier

Wyposażone w nowoczesny sprzęt i obsługiwane przez profesjonalnego baristę mobilne bary kawowe często stają się nieformalnym punktem spotkań uczestników wydarzenia. Czyż jest bowiem lepsza okazja do rozmowy i wymiany poglądów, niż chwila spędzona nad filiżanką kawy, pobudzającą zmysły smakiem i wspaniałym aromatem?

Nienachalna promocja marki

Wynajem mobilnej kawiarni do obsługi eventu pozwala również na nienachalną promocję dowolnych usług i produktów. Dzięki specjalnym drukarkom bariści są w stanie umieścić na mlecznej piance dowolną, wskazaną przez klienta grafikę. Do jej wykonania używają spożywczych barwników, które nie powodują zmiany smaku napoju. Dodatkowo, przenośne bary kawowe mogą być oznakowane wybranym logo, stanowią więc narzędzie pozwalające firmie wyróżnić się podczas festiwali i pikników branżowych.

Przenośne bary z kawą wpisują się w trend ekologicznego i zrównoważonego rozwoju. Serwują bowiem szlachetne mieszanki z niewielkich, zarządzanych w sposób niezagrażający środowisku naturalnemu plantacji i używają kubków wykonanych z materiałów biodegradowalnych.

Mobilna kawiarnia na event z Craicford Events

Craicford Events specjalizuje się w dostarczaniu atrakcji na różnorodne wydarzenia, w tym letnie pikniki i festiwale. W swojej ofercie posiada różne typy doskonale wyposażonych kawiarni mobilnych, których obsługą zajmują się wysoce wykwalifikowani bariści z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Modułowe bary kawowe

Craicford Events oferuje modułowe bary kawowe, których front oraz design wykorzystywanego do przygotowywania napojów sprzętu mogą być dostosowane do wystroju i strony wizualnej całego eventu. Na specjalne życzenie klienta kawa może być serwowana w kubkach papierowych z logo firmy lub konkretnym, wcześniej wybranym napisem.

Rowery kawowe

W ofercie Craicford Events dostępne są specjalne rowery kawowe. Posiadają one wykonane z wysokiej jakości materiałów drewniane wykończenia i są wyposażone w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy. Z uwagi na fakt, iż mają własne zasilanie, doskonale sprawdzają się podczas różnorodnych imprez plenerowych, takich jak letnie pikniki i festiwale. Rowery kawowe od Craicford Events stanowią nietuzinkowe połączenie tradycyjnego stylu z praktycznym wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań.

Samochody kawiarnie

Szczególne miejsce w ofercie mobilnych barów kawowych Craicford Events zajmują samochody kawiarnie. Klienci mogą wybierać pomiędzy:

  • Coffee truckiem VW T2, czyli mobilną kawiarnią znajdującą się w kultowym Volkswagenie Transporterze 2, potocznie zwanym Ogórkiem, oraz
  • Coffee truckiem Citroen HY, mobilnym barem kawowym stworzonym we w pełni odrestaurowanym zabytku motoryzacji z 1964 roku.

Samochody kawiarnie w ofercie Craicford Events zachwycają wyglądem nie tylko miłośników motoryzacji, lecz także wszystkich amatorów stylu vintage. Mogą dojechać w każde miejsce i stanowią wspaniałe dopełnienie klimatycznych imprez oraz eventów. Profesjonalni bariści serwują kawę bezpośrednio z paki coffee trucków, dokładając wszelkich starań, by wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymali aromatyczny napój najwyższej jakości.

Firma Craicford Events zajmuje się obsługą imprez i eventów na terenie całej Polski. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz umiejętnościami, które pozwalają jej otoczyć gości najlepszą opieką i sprawić, że poczują oni klimat danej imprezy.