Organizacja imprezy firmowej to prawdziwe wyzwanie,
a w Craicford Events lubimy trudne zadania.

Niezbędne jest perfekcyjne przygotowanie, precyzyjny plan, burza mózgów, odbycie wielu spotkań, wymiana dziesiątek maili oraz rozmów telefonicznych. To pracochłonne, bo trudno zadowolić wszystkich uczestników imprezy, od dyrektora generalnego, przez managerów średniego szczebla, po asystentów i stażystów. Pamiętaj – zależy nam na tym, aby na imprezie organizowanej przez Craicford Events wszyscy dobrze się bawili i opowiedzieli o tym całemu światu.

Poznaj nas i opowiedz nam,
jaką imprezę chcesz zorganizować

Dla zaoszczędzenia Twojego cennego czasu ulepszyliśmy system komunikacji w trakcie organizacji imprezy tak, by obie strony były zadowolone: Twoi goście i nasz zespół, bo praca z uśmiechem i pasją przynosi najlepsze efekty.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Craicford Events? Ponieważ zapewniamy takie rozwiązania, których nie oferują inni w branży. Jesteśmy niezawodni, młodzi, pracujemy z entuzjazmem i do każdego zadania podchodzimy indywidualnie.

Potrafimy namieszać!

Spośród szerokiej gamy drinków wybraliśmy dla Was te najpopularniejsze.
Oferujemy pełną gamę drinków, zarówno koktajli klasycznych jak i naszych własnych kompozycji.

Poznaj nasze mobilne kawiarnie

Wyróżnia nas pakiet unikalnych atrakcji: mobilny bar, photo bus, selfie mirror, klimatyczny rower kawowy czy odrestaurowany Citroen – wyjątkowy cocktail bar. Nasza mobilna kawiarnia przyciąga uwagę nie tylko aromatem, także za sprawą atrakcyjnego wyglądu roweru kawowego, auta kawowego i baru kawowego. Więcej o tych konkretnych propozycjach przeczytasz na dole strony.

Rower kawowy

Rower wyposażony jest w rzadko spotykany ekspres dźwigniowy, posiada własne zasilanie. Wykończony drewnem z wysokiej jakości materiałów.

więcej

Autko kawowe

Jedna z najbardziej charakterystycznych kawiarni, nie da się przejść koło niego obojętnie. Serwowana z niego kawa z pewnością przyciąga uwagę.

więcej

Bar kawowy

Mobilne kawiarnie są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt (młynek, ekspres,porcelana), ich design może być dostosowany do wystroju mobilnego baru.

więcej

Drukarka do kawy

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce posiadamy drukarkę, która wykonuje dowolną grafikę na spienionym mleku kawy. Może być to logo firmy, zdjęcie lub napis. Za atrament służą barwniki spożywcze, które nie zmieniają smaku kawy.

więcej

Kawy alternatywnie

Kawa to nasza specjalność. Prowadzimy warsztaty i pokazy z alternatywnych metod parzenia. To idealna okazja, by pokazać jak duża różnica jest między tą dobrze i źle zaparzoną kawą, jak wiele zależy od wyboru ziaren.

więcej

Potrzebna fotobudka? Nie ma sprawy!

Fotobudka

Obsługa sprzętu jest bardzo prosta. Dostarczamy akcesoria do przebierania, a także elegancki podświetlany namiot. Goście nie są narażeni na zbędnych obserwatorów.

więcej

Selfie mirror

Lustro, które robi zdjęcia. Lustro ma 50cali, na których możemy pisać. Fotobudka jest interaktywna, polski lektor na pewno rozbawi Waszych gości swoimi zabawnymi tekstami.

więcej

Photobus

Jedyny w swoim rodzaju odrestaurowany VW T2 „ogórek” z 1979 roku, w którym pakę przerobiliśmy na fotobudkę. „Ogórek” to również świetna atrakcja dla pasjonatów motoryzacji …

więcej

Poznaj nasze opcje dodatkowe

Piwny bar

Samoobsługowe stanowisko jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Regionalne piwo Bojan, które zaopatruje nas w nie pasteryzowane, nie filtrowane piwo.

więcej

Lemoniady

Lemoniada na wesele to idealne orzeźwienie na letnie upały. Oferujemy lemoniady przygotowywane z naturalnych składników. Nic lepiej nie gasi pragnienia

więcej

Cytroen HY

Szukasz nietuzinkowego cocktail baru? Z naszego citroena serwujemy jedzenie takie jak: lody, gofry, watę cukrową oraz orzeźwiające lemoniady.

więcej

Rekomendacje

Organizujesz imprezę firmową
i potrzebujesz czegoś wyjątkowego?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza i poznaj więcej szczegółów naszej oferty. Gwarantujemy szybki kontakt i bardzo atrakcyjne warunki.